נעים מאוד, שמי חני פרנקל ואני מאמנת נשים לשינוי בקריירה, לשכירות וגם לפיתוח העסקים של עצמאיות.  

אני מלווה ומאמנת באופן אישי ובאהבה, כל אישה מועסקת שמבקשת לשפר את מקום עבודתה, להגיע לתפקיד הנשאף, בשכר גבוה ובכל הארץ. מאמנת נשים שמבקשות לעשות שינוי וזקוקות לבחירת הייעוד והמימוש העצמי כשכירות.

בתהליך אנחנו מגדירות יחד את התפקיד הבא שלהן, מכינות קורות חיים מקצועיים, מכתב מקדים שמציג את המועמדת, רשימת חברות ודיוור ייחודי עד למציאת המשרה הנשאפת.

בנוסף אני מאמנת נשים במעבר שבין להיות שכירה להקמת עסק ומימוש הרעיון והגשמתו. אני יודעת שמרבית נשות העסקים לא מגשימות את החלום שלהן. בתהליך איתי עובדים גם על תכנית עסקית, לבדוק מי קהל היעד, האם ניתן לפתח מוצרים נוספים ולהגדיר את היעדים הבאים שלנו. מה שחשוב בתהליך כזה הוא החיבור למתנה הייחודית שיש בכל אחת ולממש את הפוטנציאל הגבוה שלנו.

איך נולד הרעיון לעסק?

לאחר שסיימתי לעבוד 15 שנים, בחברת שופרסל כמנהלת לקוחות גיוס והדרכה, החלטתי לממש את הייעוד שלי ולתת יד מלווה לנשים ולעזור להן לממש את המתנה שלהן ולראות את ההזדמנויות שיש לנו בדרך.

סדנת העצמה לארגונים – כל אישה חייבת כזו לעצמה

הסדנה היא פלטפורמה לפריצה תודעתית ופיתוח אישי של המשתתפות, באשר למה שאפשרי עבורן.

מדובר על מפגש מרתק עם הנשים אשר יוצר מומנטום של מוטיבציה והנעה לפעולה, ונותן כלים מעשיים לפיתוח אישי ולקיחת הצעד הראשון לשיפור איכות החיים שלהן, ומתוך כך הערכה כלפי מקום העבודה שמשקיע בהן.

השליחות שלי, לעזור לנשים לחיות חיי מודעות, הנאה והגשמה ולעשות שינוי שמיטיב את סביבת העבודה שלהם ואת היחסים עם הקולגות שלהן, ואני מממשת זאת על ידי אימונים אישיים, תהליכי ליווי, והרצאות וסדנאות לארגונים.

נהיה בקשר

לשירותכם בכל עת,
חני פרנקל – אימון וייעוץ אישי

טלפון : 052-6119748
דוא"ל: hanifrenkel60@gmail.com 

מוזמנות להיכנס לעמוד שלי: https://www.facebook.com/hanifrenkel60